Ładowanie
  • kontakt

Masz pytanie?

potrzebujesz porady technicznej?

Zadzwoń do nas!

+48 32 614 09 17 

+48 692 430 544

+48 608 642 108

+48 728 919 707

[email protected]

Napisz do nas!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

  • zgłoś uwagę

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcemy by sklep był jak najbardziej funkcjonalny.

Prosimy o informacje, jeżeli zauważą Państwo błąd techniczny lub merytoryczny na naszej stronie.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nowe separatory membranowe z IO Link

09.11.2023

Jeden z naszych partnerów, firma WIKA opracowała nowy system separatorów membranowych z IO-Link. Model DSSA11SA jest również dostępny z funkcją przełącznika i wskazaniem stanu na miejscu.

Zatwierdzony przez 3-A i EHEDG system separatora membranowego jest niezwykle kompaktowy, dzięki czemu pasuje do niemal każdego środowiska instalacji. Jest dostosowywany za pomocą połączenia TriClamp®. Jego higieniczna konstrukcja spełnia wymagania procesów CIP i SIP.
Wersja IO-Link DSSA11SA umożliwia również integrację ze strukturami cyfrowymi, a także zdalną konfigurację przyrządu. Posiada również funkcję diagnostyczną, która daje użytkownikowi stały przegląd stanu przyrządu, co ułatwia konserwację. Wskaźnik LED 360° z kolorami świateł drogowych zapewnia również szybką informację o stanie na miejscu.

Nowy system pomiarowy może być używany do ciągłego monitorowania ciśnienia lub jako przełącznik PNP/NPN do sterowania procesem. Punkty przełączania można ustawić fabrycznie lub w miejscu pomiaru za pomocą IO-Link lub funkcji uczenia.

Te i wiele innych urządzeń zakupicie u nas!
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, nasz zespół ekspertów pomoże w doborze lub rozwieje wszelkie wątpliwości.