Ładowanie
  • kontakt

Masz pytanie?

potrzebujesz porady technicznej?

Zadzwoń do nas!

+48 32 614 09 17 

+48 692 430 544

+48 608 642 108

+48 728 919 707

[email protected]

Napisz do nas!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

  • zgłoś uwagę

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcemy by sklep był jak najbardziej funkcjonalny.

Prosimy o informacje, jeżeli zauważą Państwo błąd techniczny lub merytoryczny na naszej stronie.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nowy uniwersalny przetwornik temperatury z funkcją wykrywania dryftu

23.11.2023
Nasz partner, firma WIKA opracowała i wprowadziła do sprzedaży nowy uniwersalny przetwornik temperatury z funkcją wykrywania dryftu
Nowy cyfrowy przetwornik temperatury T38 firmy WIKA umożliwia niezwykle elastyczny i stabilny pomiar temperatury. Przyrząd oferuje maksymalną liczbę kombinacji połączeń czujników i nowy typ wykrywania dryftu.
 
Wersje montowane na głowie i na szynie są dostępne w wersjach SIL i różnych wersjach Ex.
Przetwornik temperatury opracowany zgodnie z normą IEC 61508, jest przeznaczony do ogólnych zastosowań. Dzięki niemu użytkownicy mogą skuteczniej monitorować swoje procesy. Oprócz dużej liczby standardowych krzywych czujnika, w T38 zaimplementowano nowo opracowaną przez WIKA funkcję True Drift Detection. Funkcja ta natychmiast sygnalizuje wszelkie odchylenia zmierzonej wartości od krzywej charakterystycznej.
 
T38 ma sześć zacisków przyłączeniowych czujnika, które można skonfigurować zgodnie z wymaganiami, zapewniając użytkownikom największy możliwy zakres kombinacji. W przypadku przetwornika montowanego na głowie, specjalnie zaprojektowane zaciski trapezowe z bardzo dużym obszarem zacisku i dostępem z zewnątrz upraszczają podłączanie czujników i pętli prądowej.
 
Wszystkie warianty nowego przetwornika można zaprogramować za pomocą protokołu HART® z dużą liczbą otwartych narzędzi konfiguracyjnych. Przetwornik T38 można również szybko i łatwo sparametryzować za pośrednictwem interfejsu USB przy użyciu jednostki programującej PU-548 i oprogramowania WIKAsoft-TT.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - nasi eksperci od produktów firmy WIKA wyjaśnią jakiekolwiek wątpliwości i pomogą w doborze odpowiednich urządzeń.