Ładowanie
  • kontakt

Masz pytanie?

potrzebujesz porady technicznej?

Zadzwoń do nas!

+48 32 614 09 17 

+48 692 430 544

+48 608 642 108

+48 728 919 707

[email protected]

Napisz do nas!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

  • zgłoś uwagę

By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcemy by sklep był jak najbardziej funkcjonalny.

Prosimy o informacje, jeżeli zauważą Państwo błąd techniczny lub merytoryczny na naszej stronie.

Podziel się swoją opinią

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Przetwornik procesu In-line do optymalizacji procesów sterylizacji

14.11.2023

Nasz partner, firma WIKA wprowadziła do sprzedaży nowe przetworniki procesu In-line do optymalizacji procesów sterylizacji.

Ich zastosowanie zapewnia mniejsze zużycie energii, mniejszy wysiłek związany z czyszczeniem i większe bezpieczeństwo: Jako część rurociągu, nowy przetwornik procesowy in-line DMSU22SA firmy WIKA pomaga zoptymalizować sterylne procesy w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Przyrząd komunikuje się za pomocą protokołu HART® i jest zatwierdzony przez 3-A i EHEDG.

Sercem przetwornika jest eliptyczny czujnik rurkowy z mostkiem pomiarowym Wheatstone'a. Jego higieniczna konstrukcja charakteryzuje się bardzo dobrym zachowaniem przepływu w porównaniu np. z higieniczną obudową. DMSU22SA umożliwia zatem oszczędność czasu i kosztów w procesach CIP i SIP. Operatorzy potrzebują również mniej energii do utrzymania ciśnienia procesowego.

W zależności od wymagań, czujnik rurkowy jest wykonany ze stali nierdzewnej o grubości co najmniej 0,45 mm, dzięki czemu jest wielokrotnie bardziej odporny niż konwencjonalne rozwiązania liniowe. Jeśli mimo to dojdzie do uszkodzenia, użytkownik zostanie o tym poinformowany za pomocą funkcji alarmu. Aktywna kompensacja temperatury jest również zintegrowana z przetwornikiem, co sprawia, że kontrola procesu jest bardziej precyzyjna.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami, pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie do Waszej aplikacji!