VAZ-LED-70MM-BU - 196236
Moduł świetlny do kolumny sygnalizacyjnej w komuniakcji AS-i firmy Pepperl+Fuchs, oświetlenie LED, kolor niebieski, średnica 70 mm
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Stack light LED permanent light element VAZ-LED-70MM-BU
- Modułowa konstrukcja
- Elastyczna kombinacja elementów sygnałowych
- System bagnetowy do łatwego montażu i demontażu
- Długa żywotność
- Seria 70 mm
| Opis produktu |
|---|
| Element świecący w stos LED, element stały, niebieski |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Numer pliku UL | E223176 | |
| Kolor | niebieski | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 8700 a | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Znamionowe napięcie robocze | 24 V AC / DC | |
| Znamionowy prąd roboczy | ≤ 25 mA przy 24 V DC 30 mA przy 30,5 V (interfejs AS) |