ICZ-TR-V1-130R - 226899
Rezystor końcowy dla lini CC-Link
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Terminal resistor ICZ-TR-V1-130R
- Do dedykowanego kabla CC-Link o wysokiej wydajności
- Odporność na wibracje
- Okrągłe połączenie M12 dla magistrali BUS (kod A)
| Opis produktu |
|---|
| Rezystor końcowy dla CC-Link |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Ilość pinów | 4 | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie znamionowe | 24 V. | |
| Prąd znamionowy | 20 mA przy 40 ° C | |
| Rezystor | R = 130 Ω | |