NBB20-U1-E2-C-V1 - 203009
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 20 mm, czoło zabudowane, PNP / normalnie otwarty (NO), 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP68 / IP69K, 0 ... 5 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB20-U1-E2-C-V1
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- 20 mm czoło zabudowane
- Wskaźnik 4 diody LED dla widoczności 360 °
- Do stosowania w systemach zgrzewania bezpośredniego i przemiennego
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 20 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 16.2 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 18 ... 22 mm typowo 20 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.33 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.31 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,74 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.41 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 5 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | 300 ms | |
| Stałe pole magnetyczne | 150 mT | |
| Zmienne pole magnetyczne | 150 mT | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1420 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 4 piny | |
| Materiał obudowy | PA / metal z epoksydową powłoką proszkową | |
| Czoło aktywne | ROCZNIE | |
| Podstawa obudowy | plastikowy | |
| Stopień ochrony | IP68 / IP69K | |
| Masa | 225 g | |
| Uwaga | Moment dokręcania: 1,8 Nm (obudowa) | |