NBN40-L2-A2-C-V1 - 132789
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 40 mm, czoło niezabudowane, PNP, 4-przewodowy / NO + NC, 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP69K, 0 ... 5 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBN40-L2-A2-C-V1
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- 40 mm czoło niezabudowane
- 4-żyłowy prąd stały
- Odporność na spawanie
- Uchwyt do szybkiego montażu
- 4-kierunkowy wskaźnik LED
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 40 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 32.4 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 36 ... 44 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.31 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,74 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.31 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 5 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | 300 ms | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1170 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 253 V. | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 4000 V | |
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |