NRN10-12GM40-A2-C - 292519
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, faktor = 1 dla stali / stali nierdzewnej / aluminium / miedź, zakres = 10 mm, montaż niezabudowany, PNP, 4-przewodowy / komplementarny (NO + NC), 10 ... 30 V DC, przewód 2 m z PUR, IP68 / IP69K, 0 ... 1000 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NRN10-12GM40-A2-C
- Współczynnik redukcji = 1
- Odporny na pole magnetyczne
- Odporność na spawanie
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 10 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | przełączony stan wysoki | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 8.1 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 1 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 1 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 1 | |
| Współczynnik redukcji r St37 | 1 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 1000 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 60 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.1 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 14 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | max. 15 ms | |
| Stałe pole magnetyczne | 200 mT | |
| Zmienne pole magnetyczne | 200 mT | |
| Wskaźnik stanu przełączania | dioda LED we wszystkich kierunkach, żółta | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1393 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 800 V | |
| Aprobata UL | Na liście cULus, Źródło ogólnego przeznaczenia Klasa 2 |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PUR, 2 m | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |