NRN35-L3-E2-C-V1 - 306534-0106
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, faktor = 1 dla stali / stali nierdzewnej / aluminium / miedź, zakres = 35 mm, montaż niezabudowany, PNP, 3-przewodowy / normalnie otwarty (NO), 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP67, 0 ... 180 Hz
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NRN35-L3-E2-C-V1
- Współczynnik redukcji = 1
- Uchwyt do szybkiego montażu
- 4-kierunkowy wskaźnik LED
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 35 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 28.35 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 31.5 ... 38.5 mm | |
| Współczynnik redukcji r St37 | 1 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 180 Hz | |
| Histereza | 3 ... 15 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,5 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.01 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 25 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | 15 ms | |
| Stałe pole magnetyczne | 200 mT | |
| Zmienne pole magnetyczne | 200 mT | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1123 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Klasa ochrony | II | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 60 V. | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 800 V | |
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |