NSN8-18GH50-2E2-S2D2 - 304276-000032
Czujnik indukcyjny bezpieczeństwa firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 8 mm, montaż niezabudowany, PNP, 4-przewodowy / 2 x (NO), 18 ... 30 V DC, kabel PVC, 2 m, IP68 / IP69, 0 ... 30 Hz, poziom wykonania PL d, kategoria Cat. 2, poziom bezp. SIL 2
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NSN8-18GH50-2E2-S2D2
- Brak bezużytecznego obszaru
- 8 mm czoło niezabudowane
- Zastosowanie standardowych metalowych powierzchni uruchamiających
- Dioda LED sygnalizująca stan przełączenia i usterkę
- Wyjścia bezpieczeństwa OSSD
- Certyfikat TÜV
- obudowa ze stali szlachetnej V4A / 316L
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | 2 x normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 8 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 6,48 mm | |
| Element uruchamiający | Cel odniesienia zgodnie z EN IEC 60947-5-2 (FE360 - ST37K) 24 mm x 24 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,85 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0,55 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 18 ... 30 V. | |
| Znamionowe napięcie robocze | 24 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 30 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Odporność na przeciążenie | tak | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V at IL (sum of all outputs) max. 50 mA |
| Znamionowe napięcie izolacji | 30 V. | |
| Prąd pracy | 1 ... 30 mA na wyjściu | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 300 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wskaźnik błędu | LED, czerwony | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) | SIL 2 | |
| Poziom wydajności (PL) | PL d | |
| Kategoria | Cat. 2 | |
| MTTF d | > 7500 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | min. 60% | |
| Zapewniona odległość uwalniania PDDB | 12 mm | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Wysokość | ≤ 2000 m powyżej MSL | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 2 m | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |