BES Q05AC-POC15B-EP02 - BES01RJ
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, obudowa kostkowa 5x5 mm, sn=1,5 mm, PNP/NC, kabel 2 m
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary 25 x 5 x 5 mm
Obudowa 5x5
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 1.5 mm
Wyjście przełączające PNP normalnie zamknięte (NC)
Częstotliwość przełączania 2000 Hz
Materiał obudowy Stal nierdzewna (1.4305)
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Przewód, 2.00 m, PUR
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C