IFL 20-400-11ZTPG - 101060007
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy Schmersal, obudowa z tworzywa O40 mm, długość 63 mm, przewód 2 m, napięcie 10-60 VDC, wyjście NO/NC, IP67, zasięg 20 mm, wskaźnik LED, zabezpieczenie przed zakłóceniami.
IFL 20-400-11ZTPG - 101060007
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
SCHMERSAL
Opisy produktu
Najważniejsze parametry IFL 20-400-11ZTPG 101060007
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • DC 4-żyłowy
  • z podwójną izolacją
  • Konstrukcja O 40 mm
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu IFL 20-400-11ZTPG
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101060007
EAN (European Article Number) 4030661038506
eCl@ss number, version 12.0 27-27-40-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-01-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-01-01
ETIM number, version 7.0 EC002714
ETIM number, version 6.0 EC002714
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy DIN VDE 0660-208,EN IEC 60947-5-2
Obudowa Walec, gładki
Warunki montażu (mechaniczne) nie wpuszczany
Materiał obudowy Tworzywo
Obszar aktywny Tworzywo
Materiał mocowania przyłączy Tworzywo
Ciężar brutto 205 g
Dane ogólne - właściwości
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Tulejka przewodu Tak
Liczba żył przewodu 4
Mechanical data - Switching distances according EN IEC 60947-5-3
Odległość wyłączania 20 mm
Mechanical data - Connection technique
Długość przewodu 2 m
Konektor Kabel
Przekrój żyły 0,25 mm<sup>2</sup>
Materiał płaszcza kabla PVC
Dane mechaniczne - Wymiary
Średnica czujnika 40 mm
Długość czujnika 63 mm
Szerokość czujnika 40 mm
Wysokość czujnika 40 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia II
Dane elektryczne
Type of voltage range DC
No-load supply current I0, typical 5,5 mA
Rated operating voltage 10 ... 60 VDC
Prąd znamionowy 400 mA
Element przełączający Zestyk (NO) i zestyk (NC) (antywalentny)
Częstotliwość wyłączania, ok. 100 Hz
Dane elektryczne - wyjście cyfrowe
Spadek napięcia Ud, maksimum 1,5 V
Prąd dla spadku napięcia Ud 0,4 A