IFL 50-385-11P-2130 - 101116136
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy Schmersal, obudowa blokowa z tworzywa, wyjście NO i NC, zasięg 50 mm, zasilanie 10–40 VDC, prąd 200 mA, 4-żyłowy, stopień ochrony IP67, temperatura pracy -25…+130°C.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
SCHMERSAL
Opisy produktu
Najważniejsze parametry IFL 50-385-11P-2130 101116136
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • DC 4-żyłowy
  • z podwójną izolacją
  • Przedział okablowania
  • 3 wloty kablowe M 20 x 1.5
  • Konstrukcja 385
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu IFL 50-385-11P-2130
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101116136
EAN (European Article Number) 4030661041155
eCl@ss number, version 12.0 27-27-40-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-01-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-01-01
ETIM number, version 7.0 EC002714
ETIM number, version 6.0 EC002714
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy DIN VDE 0660-208,EN IEC 60947-5-2
Obudowa Blok
Warunki montażu (mechaniczne) nie wpuszczany
Materiał obudowy Tworzywo
Ciężar brutto 430 g
Dane ogólne - właściwości
Zintegrowany wskaźnik, status Nie
Liczba żył przewodu 4
Mechanical data - Switching distances according EN IEC 60947-5-3
Odległość wyłączania 50 mm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, maksimum 2 x 1,5 mm2
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 40 mm
Szerokość czujnika 80 mm
Wysokość czujnika 135 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +130 °C
Ocena zabezpieczenia II
Dane elektryczne
Type of voltage range DC
No-load supply current I0, typical 4 mA
Rated operating voltage 10 ... 40 VDC
Prąd znamionowy 200 mA
Element przełączający Zestyk (NO) i zestyk (NC) (antywalentny)
Częstotliwość wyłączania, ok. 50 Hz
Dane elektryczne - wyjście cyfrowe
Spadek napięcia Ud, maksimum 1,5 V
Prąd dla spadku napięcia Ud 0,2 A