IQ10-03BPSKT0S - 1055453
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 3 mm, obudowa 10x28x16 mm, IP68, DC 3-przewodowy, wyjście PNP NO, wtyk M8 3-pin, montaż w jednej płaszczyźnie.
IQ10-03BPSKT0S - 1055453
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (2 szt.) i więcej
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IQB, IQ10-03BPSKT0S, Zasięg Sn: 3 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Budowa prostopadłościenna (szer. x wys. x głęb.): 10 mm x 28 mm x 16 mm, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M8, 3-pinowy
Cechy
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 10 mm x 28 mm x 16 mm
Zasięg Sn 3 mm
Zasięg gwarantowany Sa 2,43 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M8, 3-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Maks. moment dokręcania ≤ 1 Nm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.730 lat(a)
DCavg 0 %