IQ12-04BPSKW2S - 1055428
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zakres detekcji 4 mm, montaż w jednej płaszczyźnie, wyjście PNP NO, przewód 3-żyłowy 2 m, IP68, napięcie 10–30 V DC, materiał VISTAL®.
IQ12-04BPSKW2S - 1055428
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IQB, IQ12-04BPSKW2S, Zasięg Sn: 4 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Budowa prostopadłościenna (szer. x wys. x głęb.): 12 mm x 40 mm x 26 mm, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m
Cechy
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 12 mm x 40 mm x 26 mm
Zasięg Sn 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy 10 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,7 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Maks. moment dokręcania ≤ 1 Nm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.730 lat(a)
DCavg 0 %