NBB20-L2-E2B-C-V1 - 197232
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 20 mm, czoło zabudowane, PNP / normalnie otwarty (NO), 10 ... 30 VDC, konektor M12-4pin, IP69K, 0 ... 50 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika indukcyjnego NBB20-L2-E2B-C-V1
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- Seria podstawowa
- Uchwyt do szybkiego montażu
- 4-kierunkowy wskaźnik LED
- Odporność na spawanie
- Wersja bistabilna
- Ustaw i zresetuj funkcję
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 20 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 16.2 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 18 ... 22 mm | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Al </sub> | 0.33 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Cu </sub> | 0.31 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> 304 </sub> | 0,74 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Mosiądz </sub> | 0.41 | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 50 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ? 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 25 mA | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 580 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wejście | ||
| Rodzaj wejścia | Ustaw / Resetuj | |
| Poziom sygnału | 0 ... 30 V, maks. U <sub> B </sub> | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |