NBB20-L2M-A0-V1 - 132357
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 20 mm, czoło zabudowane, NPN, 4-przewodowy / NO + NC, 10 ... 30 V DC, konektor M12-4pin, IP69K, 0 ... 440 Hz
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB20-L2M-A0-V1
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- 20 mm czoło zabudowane
- 4-żyłowy prąd stały
- Chroniony IP69K
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 20 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 16.2 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 18 ... 22 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.33 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.31 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,74 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.41 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 440 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | 80 ms | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1230 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 253 V. | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 4000 V | |
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |