NBB20-U4-US-V93 - 309698
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 20 mm, czoło zabudowane, 2-przewodowy / normalnie otwarty (NO), 20 ... 300 V DC / 20 ... 253 V AC, wtyczka V93, IP67, AC, 0 ... 30 Hz DC, 0 ... 100 Hz
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB20-U4-US-V93
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- Seria Comfort
- Metalowa podstawa z uziemieniem
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | Dwuprzewodowy | |
| Znamionowa odległość robocza | 20 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | AC/DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 16.2 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 18 ... 22 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,77 | |
| Współczynnik redukcji r Fe | 1 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.43 | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Częstotliwość przełączania | AC, 0 ... 30 Hz DC, 0 ... 100 Hz |
| Histereza | 1 ... 10 typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tolerancja na odwrotną polaryzację | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 5 V (typ. 2 V) Praca na prąd stały ≤ 8 V (typ. 2 V) Praca na prąd przemienny |
| Prąd chwilowy (20 ms, 0,1 Hz) |
0 ... 3000 mA | |
| Prąd pracy | 5 ... 500 mA | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 1,5 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 300 ms | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wskaźnik błędu | miga, gdy występuje nadprąd | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 540 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Znamionowe napięcie robocze | 24 ... 250 V DC / 24 ... 230 V AC | |
| Napięcie robocze | 20 ... 300 V DC / 20 ... 253 V AC | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | ja | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 230 V. | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 2.5 kV | |