NBN40-U1-B3B - 226316
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 40 mm, czoło niezabudowane, Interfejs AS, 2-przewodowy / programowalne normalnie otwarte / zamknięte (NO / NC), 26,5 ... 31,9 V przez system magistrali AS-i, zaciski, IP68 / IP69K, 0 ... 150 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika indukcyjnego NBN40-U1-B3B
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- 40 mm czoło niezabudowane
- Jednostka podrzędna A / B z rozszerzoną możliwością adresowania do 62 jednostek podrzędnych
- Regulowana głowica czujnika
- Programowalny NO / NC
- Monitorowanie oscylatora
- Opóźnienie włączenia / wyłączenia (odłączalne)
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Programowalne normalnie otwarte / zamknięte (NO / NC) | |
| Typ wyjścia | Interfejs AS | |
| Znamionowa odległość robocza | 40 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 32.4 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 36 ... 44 mm typowo 40 mm | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Al </sub> | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Cu </sub> | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> 304 </sub> | 0,85 | |
| Typ slave | A/B slave | |
| Specyfikacja interfejsu AS | V3.0 | |
| Wymagana specyfikacja główna | ? V2.1 | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Parametry podstawowe | ||
| Napięcie robocze | 26,5 ... 31,9 V przez system magistrali AS-i | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 150 Hz | |
| Histereza | 1 ... 15 typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 25 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ? 1000 ms | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wskaźnik błędu | LED, czerwony | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 1330 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007, | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | zaciski śrubowe | |
| Informacje o połączeniu | Maksymalnie dwa przewody o tym samym przekroju rdzenia mogą być zamontowane na jednym przyłączu zaciskowym! <br> moment dokręcania 1,2 Nm + 10% | |
| Przekrój przewodu | do 2,5 mm <sup> 2 </sup> | |
| Minimalny przekrój rdzenia | bez końcówki kablowej 0,5 mm <sup> 2 </sup>, z tulejami złączowymi 0,34 mm <sup> 2 </sup> | |
| Maksymalny przekrój rdzenia | bez końcówki kablowej 2,5 mm <sup> 2 </sup>, z tulejami łączącymi 1,5 mm <sup> 2 </sup> | |