NBN40-U1-E3 - 194780
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 40 mm, czoło niezabudowane, PNP, 3-przewodowy / normalnie zamknięty (NC), 10 ... 30 V DC, zaciski, IP68 / IP69K, 0 ... 180 Hz
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBN40-U1-E3
- Głowica czujnika dwukierunkowa i obrotowa
- 40 mm czoło niezabudowane
- Wskaźnik 4 diody LED dla widoczności 360 °
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 40 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 32.4 mm | |
| Rzeczywista odległość robocza | 36 ... 44 mm typowo 40 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.31 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,74 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.39 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 180 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.01 mA | |
| Prąd wyłączenia T U = 40 ° C, element wyłączający | ≤ 100 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 50 ms | |
| MTTF d | 1980 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | zaciski śrubowe | |
| Informacje o połączeniu | Maksymalnie dwa przewody o tym samym przekroju rdzenia mogą być zamontowane na jednym przyłączu zaciskowym! moment dokręcania 1,2 Nm + 10% |
| Core cross section | do 2,5 mm 2 | |
| Minimalny przekrój rdzenia | bez końcówki kablowej 0,5 mm 2 , z tulejami złączowymi 0,34 mm 2 | |
| Maksymalny przekrój rdzenia | bez końcówki kablowej 2,5 mm 2 , z tulejami łączącymi 1,5 mm 2 | |
| Materiał obudowy | PA / metal z epoksydową powłoką proszkową | |
| Czoło aktywne | ROCZNIE | |
| Podstawa obudowy | plastikowy | |
| Stopień ochrony | IP68 / IP69K | |
| Masa | 225 g | |
| Uwaga | Moment dokręcania: 1,8 Nm (obudowa) | |