NCB40-FP-A2-P4 - 908802
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, seria Comfort, zakres = 40 mm, czoło zabudowane, PNP, 4-przewodowy / NO + NC, 10 ... 60 V DC, zaciski śrubowe, IP68, 0 ... 80 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NCB40-FP-A2-P4
- 4-żyłowy prąd stały
- 40 mm czoło zabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 40 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 32.4 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,25 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.23 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,85 | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 60 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 80 Hz | |
| Histereza | 3 ... 15 % 5 % typowo | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 300 ms | |
| Wskaźnik napięcia roboczego | LED, zielony | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 680 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Certyfikowany przez China Compulsory Certification (CCC) | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | zaciski śrubowe | |
| Core cross section | do 2,5 mm 2 | |