IHT12-N4APC50-A2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 800Hz, L=50 mm