IHT12-N4APO50-A2T
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 800Hz, L=50 mm