IHT12-N8BNO50-N2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=8 mm, czoło niezabudowane, max.150 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 300Hz, L=50 mm