IHT12-S2BPC50-N2T
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=2 mm, czoło zabudowane, max.150 °C , PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 800Hz, L=50 mm