IHT12-S4BNC50-A2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, max.150 °C , NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 500Hz, L=50 mm