IHT12-S4BPO50-A2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M12, sn=4 mm, czoło zabudowane, max.150 °C , PNP/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 500Hz, L=50 mm