IHT18-N8BNC55-N2T
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M18, sn=8 mm, czoło niezabudowane, max.150 °C , NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 500Hz, L=55 mm