IHT30-N15CPC55-N2T
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M30, sn=15 mm, czoło niezabudowane, max.180 °C , PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m teflon, 200Hz, L=55 mm