IHT30-S10BNO55-A2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M30, sn=10 mm, czoło zabudowane, max.150 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 200Hz, L=55 mm