IHT30-S10CNC55-N2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M30, sn=10 mm, czoło zabudowane, max.180 °C , NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 200Hz, L=55 mm