IHT8-N4ANO45-N2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M8, sn=4 mm, czoło niezabudowane, max.120 °C , NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 500Hz, L=45 mm