IHT8-S2ANC45-N2S
Czujnik indukcyjny wysokotemperaturowy XECRO, średnica M8, sn=2 mm, czoło zabudowane, max.120 °C , NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m silikon, 800Hz, L=45 mm