NJ15-30GK-E-T - 006822
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 15 mm, montaż niezabudowany, NPN / normalnie otwarty (NO), zasilanie 10 ... 30 V DC, przewód 2 m z PUR, IP68, 0 ... 300 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NJ15-30GK-E-T
- Seria Comfort
- 15 mm czoło niezabudowane
- Zakres temperatur
-25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F)
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 15 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 12.15 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,85 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 300 Hz | |
| Histereza | 0 ... 8 typ. 3% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 100 ° C (-13 ... 212 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PUR, 2 m | |
| Core cross section | 0,75 mm 2 | |