IMI18-08BPSNU2S - 1093935
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, stal nierdzewna V4A, zasięg 8 mm, wyjście PNP NO, przewód PUR 2 m, obudowa M18, IP68/IP69K, do mokrych i higienicznych obszarów, częstotliwość 50 Hz.
IMI18-08BPSNU2S - 1093935
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 8 mm
Zasięg gwarantowany Sa 6,48 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 50 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68, IP69K
Cechy szczególne Powierzchnia aktywna ze stali nierdzewnej V4A, Odporny na środki czyszczące
Zastosowania specjalne Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V4A (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 300 ms
Histereza 1 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ≤ 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PUR
Przekrój poprzeczny przewodu 0,34 mm²
Średnica przewodu Ø 4,5 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 5 ms / 1000 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz, 1 mm / 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Materiał, powierzchnia aktywna Stal nierdzewna V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Długość obudowy 59,5 mm
Użyteczna długość gwintu 55 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 60 Nm
Klasa ochrony III
Nr pliku UL E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.892 lat(a)
DCavg 0 %