IMA18-10BE1ZC0K - 6041793
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 0…10 mm, wyjście analogowe, gwint M18, obudowa mosiężna, wtyk M12 4-pin, IP67, trzykrotnie większy zasięg, rozdzielczość ?2 µm.
IMA18-10BE1ZC0K - 6041793
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMA, IMA18-10BE1ZC0K, Zasięg Sn: 0 mm ... 10 mm, Montaż w metalu: Quasi-zabudowane czoło, Funkcja wyjścia: Analogowy, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Wyjście analogowe, Trzykrotnie większy zasięg
Cechy
Korpus Metryczne
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 10 mm
Montaż w metalu Quasi-zabudowane czoło
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Funkcja wyjścia Analogowy
Dokładność powtarzalności 0,3 mm
Powtarzalność (TA stałe) ± 0,02 mm
Rozdzielczość ≤ 2 µm
Stopień ochrony IP67
Cechy szczególne Wyjście analogowe, Trzykrotnie większy zasięg
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, chromowana (2 x)
Tarcza zębata, stal nierdzewna (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 15 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 20 %
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 50 ms
Dryft temperaturowy (Sr) ≤ 10 %
Prąd jałowy ≤ 12 mA
Prąd obciążenia ± 10 mA
Maks. rezystor obciążający ≤ 400 Ω Ub = 15 V
≤ 1.000 Ω Ub = 30 V
Napięcie wyjściowe na QA1 s = 0 mm: 0 V/-0 +0,4 V (23 °C)
s = 5 mm: +5,2 V/ +-0,4 V (23 °C)
s = 10 mm: +10 V/ +-0,4 V (23 °C)
Prąd wyjściowy na QA2 s = 0 mm: 4 mA/ +-0,8 mA (23 °C)
s = 10 mm: 20 mA +/-0,8 mA (23 °C)
Napięcie wyjściowe 0 V ... 10 V
Szerokość pasma 500 Hz
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Materiał obudowy Mosiądz, chromowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PTB
Długość obudowy 48,5 mm
Użyteczna długość gwintu 32 mm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 88 lat(a)
DCavg 0%