RC10-14-N0-Y180779 - 180779
Czujnik indukcyjny pierścieniowy firmy Pepperl+Fuchs
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive ring sensor RC10-14-N0-Y180779
- Średnica wewnętrzna 10 mm
- Seria Comfort
- 2. rzeczywista częstotliwość
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | Namur | |
| Cylinder pomiarowy | ||
| Średnica | 2,5 mm | |
| Długość | 4 mm | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie nominalne | 8.2 V (Ri około 1 kΩ) | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 2000 Hz | |
| Zużycie prądu | ||
| Nie wykryto płytki pomiarowej | min. 3 mA, przy maksymalnej dopuszczalnej temperaturze otoczenia, pobór prądu może spaść do 1,6 mA | |
| Wykryto płytkę pomiarową | ≤ 1 mA | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 6150 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Namur | EN 60947-5-6: 2000, IEC 60947-5-6: 1999 | |
| Zgodność elektromagnetyczna | NE 21: 2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata ATEX | ||
| Poziom ochrony sprzętu Gb | PTB 99 ATEX 2128 X | |
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -20 ... 65 ° C (-4 ... 149 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC, 2 m | |
| Core cross section | 0,14 mm 2 | |