VB14N-300 - 206845
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Barcode scanner VB14N-300
- Skaner liniowy
- Prosta obsługa za pomocą klawiszy funkcyjnych: tryb testowy, uczenie kodu i optymalizacja kodu
- Rekonstruktor kodu
- Podłącz do 32 skanerów
- Solidna aluminiowa obudowa
- Dwa interfejsy szeregowe RS 232 / RS 485
- Możliwe sterowanie silnikiem (On / Off)
- Stopień ochrony IP65
| Opis produktu |
|---|
| Skaner kodów kreskowych |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Źródło światła | Dioda laserowa | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Znamionowe parametry lasera | ||
| Klasa | LASEROWE ŚWIATŁO, NIE WSTAWIAJ SIĘ DO WIĄZKI | |
| Klasa lasera | 2 | |
| Długość fali | 650 nm | |
| Rozbieżność wiązki | < 1,5 mrad | |
| Długość impulsu | 1,3 ms | |
| Częstotliwość powtarzania | 200 Hz | |
| max. pulse energy | 1,19 uJ | |
| Częstotliwość skanowania | 500 ... 800 s -1 | |
| Czytaj odległość | 40 ... 300 mm | |
| Opening angle | 50 ° | |
| Optyka | z przodu lub z boku (z lusterkiem odchylającym) | |
| Rozdzielczość | 0,2 mm (8 mil) | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Pobór mocy | max. 3 W. | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | szeregowy, RS-232 i RS-485 do 115,2 kBit / s ID-NET ™ do 1 Mbit / s |
| Wejście 1 | ||
| Rodzaj wejścia | Wyzwalanie zewnętrzne | |
| Wyjście | ||
| Wyjście sygnału | 2, programowalny, z optoizolacją | |
| Napięcie przełączania | max. 40 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 40 mA | |
| Spadek napięcia | 1 V przy prądzie obciążenia ≤ 10 mA | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Zgodność z dyrektywą | Dyrektywa EMC 2004/108 / WE | |
| Standardowa zgodność | ||
| Odporność na hałas | EN 61000-6-2: 2005 | |
| Emitowane zakłócenia | EN 55022 | |
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | 0 ... 45 ° C (32 ... 113 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 70 ° C (-4 ... 158 ° F) | |
| Wilgotność względna | 90%, bez kondensacji | |
| Odporność na wstrząsy | Test IEC 68-2-27 EA 30G; 11 ms; 3 oddziaływania na każdą oś | |
| Odporność na wibrację | Test IEC 68-2-6 FC 1,5 mm; 10 ... 55 Hz; 2 godziny na każdej osi | |