RSB1-0450H050050PF3EZZZP0D - 1145069
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, długość 450 mm, 8 wiązek, odstęp 50 mm, wyjście PNP, światło podczerwone, przewód M8 1 m, IP67.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, Roller Sensor Bar, RSB1-0450H050050PF3EZZZP0D, Zasięg min./maks.: 2 mm / 300 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Energetyczna, Długość listwy czujnikowej: 450 mm, Liczba wiązek: 8, Odstęp miedzy wiązkami: 50 mm, Wyjście przełączające: PNP, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem, M8, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym, Długość przewodu: 1 m, Nadajnik światła: LED, Rodzaj światła: Światło podczerwone, Materiał obudowy: Aluminium (anodowane)
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Energetyczna
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 2 mm
Maks. zasięg wykrywania 300 mm
Obiekt referencyjny Obiekt o współczynniku remisji 90% (odpowiada wzorcowi bieli wg DIN 5033)
Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności 2 mm ... 45 mm
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła LED
Rodzaj światła Światło podczerwone
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 27 mm x 29 mm (45 mm)
Parametry LED
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 850 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Liczba wiązek 8
Odstęp miedzy wiązkami 50 mm
Odległość od 1. wiązki świetlnej do krawędzi przedniej obudowy (włącznie z zaślepką) 50 mm
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), standardowo
50 mm (w zależności od odstępu wiązek)
Rodzaj ustawiania
Brak
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Miga: tryb IO-Link
Żółta LED Status odbioru światła
Stale wł.: obiekt obecny
Stale wył.: brak obiektu
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 5 Vss
Kategoria użytkowa DC-12 (Wg EN 60947-5-2)
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu 38 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj PNP
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Układy zabezpieczające wyjścia Zabezpieczenie przed zamianą biegunów
Zabezpieczenie nadprądowe
Chronione przed zwarciem
Czas odpowiedzi ≤ 1 ms
Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) 1 ms
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Przyporządkowanie styków/żył
BN 1 + (L+)
WH 2 Q2
BU 3 - (M)
BK 4 Q1
Funkcja styku 4/czarny (BK) Wyjście cyfrowe, załączane przez światło, obiekt obecny → wyjście HIGH
Funkcja styku 2/biały (WH) Wyjście cyfrowe, załączane przez ciemność, obiekt obecny → wyjście LOW
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 450 mm x 20,3 mm x 17 mm
Przyłącze Przewód z wtykiem, M8, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym
Szczegóły przyłącza
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,13 mm²
Średnica przewodu Ø 3,6 mm
Długość przewodu (L) 1 m
Materiał
Obudowa Metal, aluminium (anodowane)
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Przewód Tworzywo sztuczne, PVC
Wtyk Tworzywo sztuczne, PVC
Masa Ok. 163,5 g
Sposób zamocowania BEF-AP-RSBCON, uchwyt adaptera do zatrzaśnięcia między odcinkami sześciokątnymi
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Odporność na drgania 10 Hz ... 55 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 15 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu), wg IEC 60947-5-2