RSB1-0550F072095PZ4DZZZZZZ - 1139365
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, długość 550 mm, 6 wiązek, odstęp 72 mm, zakres 2-300 mm, wyjście PNP, przewód 500 mm z M12, światło podczerwone, do aplikacji wymagających detekcji drobnych obiektów.
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, Roller Sensor Bar, RSB1-0550F072095PZ4DZZZZZZ, Zasięg min./maks.: 2 mm / 300 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Energetyczna, Długość listwy czujnikowej: 550 mm, Liczba wiązek: 6, Odstęp miedzy wiązkami: 72 mm, Wyjście przełączające: PNP, Tryb przełączania: Załączany przez światło, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem, M12, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym, Długość przewodu: 500 mm, Nadajnik światła: LED, Rodzaj światła: Światło podczerwone, Materiał obudowy: Aluminium (anodowane)
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 2 mm
Maks. zasięg wykrywania 300 mm
Obiekt referencyjny Obiekt o współczynniku remisji 90% (odpowiada wzorcowi bieli wg DIN 5033)
Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności 2 mm ... 45 mm
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 27 mm x 29 mm (45 mm)
Długość fali 850 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Liczba wiązek 6
Odstęp miedzy wiązkami 72 mm
Odległość od 1. wiązki świetlnej do krawędzi przedniej obudowy (włącznie z zaślepką) 95 mm
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), standardowo
95 mm (w zależności od odstępu wiązek)
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu 25 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj PNP
Tryb przełączania Załączany przez światło
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Częstotliwość przełączania 500 Hz
BK 4 Q1
Funkcja styku 4/czarny (BK) Wyjście cyfrowe, załączane przez światło, obiekt obecny → wyjście HIGH
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 550 mm x 20,3 mm x 17 mm
Przyłącze Przewód z wtykiem, M12, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym
Szczegóły przyłącza
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,13 mm²
Średnica przewodu Ø 3,6 mm
Długość przewodu (L) 500 mm
Wtyk Tworzywo sztuczne, PVC
Masa Ok. 199,7 g
Stopień ochrony IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Odporność na drgania 10 Hz ... 55 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 15 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu), wg IEC 60947-5-2