RSB1-0672D134135FP3DZZZP0C - 1127573
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, długość 672 mm, 4 wiązki, odstęp 134 mm, wyjście PNP, światło podczerwone, przewód M8 500 mm, detekcja do 300 mm, IP67.
Parametry produktu
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, Roller Sensor Bar, RSB1-0672D134135FP3DZZZP0C, Zasięg min./maks.: 2 mm / 300 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Energetyczna, Długość listwy czujnikowej: 672 mm, Liczba wiązek: 4, Odstęp miedzy wiązkami: 134 mm, Wyjście przełączające: PNP, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem, M8, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym, Długość przewodu: 500 mm, Nadajnik światła: LED, Rodzaj światła: Światło podczerwone, Materiał obudowy: Aluminium (anodowane)
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Zasada działania | Fotoprzekaźnik odbiciowy | |
| Szczegóły zasady działania | Energetyczna | |
| Zasięg wykrywania | ||
| Minimalny zasięg | 2 mm | |
| Maks. zasięg wykrywania | 300 mm | |
| Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności | 2 mm ... 45 mm | |
| Wiązka transmisyjna | ||
| Nadajnik światła | LED | |
| Rodzaj światła | Światło podczerwone | |
| Kształt plamki świetlnej | Punktowe | |
| Rozmiar plamki świetlnej (odległość) | 27 mm x 29 mm (45 mm) | |
| Parametry LED | ||
| Oznaczenie grupy ryzyka LED | Dowolna grupa | |
| Długość fali | 850 nm | |
| Średnia trwałość użytkowa | 100 000 h przy TU = +25°C | |
| Liczba wiązek | 4 | |
| Odstęp miedzy wiązkami | 134 mm | |
| Odległość od 1. wiązki świetlnej do krawędzi przedniej obudowy (włącznie z zaślepką) | 135 mm | |
| Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), standardowo | ||
| 135 mm (w zależności od odstępu wiązek) | ||
| Rodzaj ustawiania | ||
| Brak | – | |
| Wskaźnik | ||
| Dioda LED, zielona | Wskaźnik stanu Stale wł.: zasilanie włączone |
| Żółta LED | Status odbioru światła Stale wł.: obiekt obecny Stale wył.: brak obiektu |
| Instalacja elektryczna | ||
| Napięcie zasilające UB | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 5 Vss | |
| Kategoria użytkowa | DC-12 (Wg EN 60947-5-2) DC-13 (Wg EN 60947-5-2) |
| Pobór prądu | 17 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V | |
| Klasa ochrony | III | |
| Wyjście cyfrowe | ||
| Liczba | 1 | |
| Rodzaj | PNP | |
| Tryb przełączania | Załączany na jasno/ciemno | |
| Napięcie sygnału PNP wysoki/niski | Ok. UV –2,5 V / 0 V | |
| Prąd wyjściowy Imaks. | ≤ 100 mA | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 1 ms | |
| Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) | 1 ms | |
| Częstotliwość przełączania | 500 Hz | |
| Przyporządkowanie styków/żył | ||
| BN 1 | + (L+) | |
| WH 2 | Q2 | |
| BU 3 | - (M) | |
| BK 4 | Q1 | |
| Mechanika | ||
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 672 mm x 20,3 mm x 17 mm | |
| Przyłącze | Przewód z wtykiem, M8, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym | |
| Szczegóły przyłącza | ||
| Nadaje się do zastosowania w chłodniach | Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,13 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 3,6 mm | |
| Długość przewodu (L) | 500 mm | |
| Materiał | ||
| Obudowa | Metal, aluminium (anodowane) | |
| Szyba przednia | Tworzywo sztuczne, PMMA | |
| Przewód | Tworzywo sztuczne, PVC | |
| Wtyk | Tworzywo sztuczne, PVC | |
| Masa | Ok. 243,9 g | |
| Sposób zamocowania | BEF-AP-RSBADHB, uchwyt adaptera z samoprzylepną tylną ścianką | |
| Dane dotyczące otoczenia | ||
| Stopień ochrony | IP67 (EN 60529) | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –40 °C ... +60 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –40 °C ... +75 °C | |
| Odporność na drgania | 10 Hz ... 55 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6)) | |