ML100-8-H-350-RT/103/115 - 223946
Czujnik optyczny odbiciowy z eliminacją wpływu tła firmy Pepperl+Fuchs, zakres 30 ... 350 mm, światło czerwone, zasilanie 10 ... 30 V DC, przewód 2 m, 1 wyjście PNP, 500 Hz, -30 ... 60 ° C, IP67
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (4 szt.)
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Background suppression sensor ML100-8-H-350-RT/103/115
  • Miniaturowa konstrukcja
  • Łatwy w użyciu
  • Bardzo jasny, dobrze widoczny punkt świetlny
  • Mocowanie w całości z metalu
  • Dobrze widoczne diody LED sygnalizujące włączenie zasilania i stan przełączania
  • Niewrażliwy na światło otoczenia
Opis produktu
Czujnik triangulacji z tłumieniem tła, regulowany zasięg wykrywania 350 mm, światło czerwone, światło włączone / ciemne, wyjście pnp, kabel stały
Ogólne specyfikacje
Zasięg wykrywania 5 ... 350 mm
Minimalny zakres wykrywania 5 ... 30 mm
Maksymalny zasięg wykrywania 5 ... 350 mm
Zakres regulacji 30 ... 350 mm
Cel referencyjny standardowy biały, 100 mm x 100 mm
Źródło światła LED
Rodzaj światła modulowane widzialne światło czerwone
Filtr polaryzacyjny nie
Black-white difference (6 %/90 %) < 18 % przy 350 mm
Średnica plamki świetlnej około 20 mm przy odległości 350 mm
Opening angle około 4 °
Optyka czołowy
Limit światła otoczenia EN 60947-5-2:2007+A1:2012
Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym
MTTF d 860 a
Czas misji (T M ) 20 a
Pokrycie diagnostyczne (DC) 0 %
Wskaźniki / środki operacyjne
Wskaźnik działania Zielona dioda LED: włączone
Wskaźnik funkcji Żółta dioda LED: świeci po wykryciu obiektu
Elementy sterujące Regulator zasięgu wykrywania
Elementy sterujące Przełącznik zmiany jasności / ciemności
Specyfikacje elektryczne
Napięcie robocze 10 ... 30 V DC
Sinusoida max. 10%
Prąd zasilania bez obciążenia < 20 mA
Wyjście
Rodzaj przełączania The switching type of the sensor is adjustable. The default setting is: light-on
Napięcie przełączania max. 30 V DC
Prąd przełączania max. 100 mA, obciążenie rezystancyjne
Spadek napięcia ≤ 1,5 V DC
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Czas odpowiedzi 1 ms
Dostosowanie
Standard produktu EN 60947-5-2
Aprobaty i certyfikaty
Aprobata UL cULus na liście, Źródło zasilania klasy 2 lub na liście Zasilacz o ograniczonym napięciu wyjściowym z (może zintegrowanym) bezpiecznikiem (maks. 3,3 A zgodnie z UL248), obudowa typu 1
Zatwierdzenie CCC Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V.
Warunki otoczenia
Temperatura otoczenia -30 ... 60 ° C (-22 ... 140 ° F)
Temperatura przechowywania -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F)
Specyfikacja mechaniczna
Szerokość obudowy 11 mm
Wysokość obudowy 31 mm
Głębokość obudowy 20 mm
Stopień ochrony IP67
Podłączenie 2 m stały kabel
Materiał
Obudowa PC (poliwęglan)
Twarz optyczna PMMA
Masa około 50 g
Moment dokręcania, śruby mocujące 0.6 Nm