ML8-8-HGU-50-RT/59/102/115/162 - 204319
Czujnik optyczny odbiciowy ze zbieżną wiązką firmy Pepperl+Fuchs, zakres , LED, 645 nm, zasilanie 10 ... 30 V DC, klasa 2, przewód 2 m, 1 wyjście Push-Pull, ciemno-włącz, -20 ... 60 ° C, IP65 / IP67
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
- Czujnik trybu dyfuzyjnego z długim, wąskim punktem świetlnym
- Specjalnie zaprojektowany do wykrywania krytycznych obiektów, takich jak PCB
- Tłumienie zakłóceń tła
- Zabezpieczenie przed manipulacją, brak kontroli działania
- Plug and Play
- Niewrażliwy na światło otoczenia, nawet przy włączonych energooszczędnych lampach
| Opis produktu | ||
|---|---|---|
| Czujnik odbicowy ze specjalnymi punktami świetlnymi do wykrywania płytek drukowanych, miniaturowa konstrukcja, tłumienie tła, zasięg wykrywania 50 mm, czerwone światło, ciemne włączenie, wyjście NPN, stały kabel | ||
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 25 ... 50 mm | |
| Cel referencyjny | standardowy czarny, 100 mm x 100 mm | |
| Źródło światła | LED, 645 nm | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Średnica plamki świetlnej | około 4 mm x 35 mm przy 50 mm | |
| Kąt rozbieżności | Nadajnik 1.5° pionowo 35 ° poziomo | |
| Limit światła otoczenia | EN 60947-5-2 | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 830 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik funkcji | 2 diody żółte, zapalają się w przypadku wykrycia | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC, klasa 2 | |
| Marszczyć | max. 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | < 20 mA | |
| Wyjście | ||
| Rodzaj przełączania | ciemno włączone | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA | |
| Spadek napięcia | ? 1,5 V DC | |
| Czas odpowiedzi | 1 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus, Źródło zasilania klasy 2, obudowa typu 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 23 mm | |
| Wysokość obudowy | 31 mm | |
| Głębokość obudowy | 11 mm | |