GLV18-8-400-S/73/120 - 190548
Czujnik optyczny odbiciowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres 10 ... 400 mm, światło czerwone, zasilanie 10 ... 30 V DC, klasa 2, M12-4pin, 2 wyjścia uniwersalne Push-Pull, jasno / ciemno-włącz, 500 Hz, -20 ... 55 ° C, IP67
GLV18-8-400-S/73/120 - 190548
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (17 szt.)
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Diffuse mode sensor GLV18-8-400-S/73/120
  • Wydajna linia w krótkiej plastikowej obudowie M18 do standardowych zastosowań
  • Bardzo wysoki zasięg wykrywania
  • Wskaźnik 4 diody LED dla widoczności 360 °
  • Optyka kątowa
  • Wersja na napięcie stałe
Opis produktu
Czujnik odbicowy, obudowa gwintowana M18, obudowa z tworzywa sztucznego, boczna powierzchnia optyczna, zasięg wykrywania 400 mm, światło czerwone, włączone światło / ciemność, wersja DC, 2 wyjścia PNP, wtyczka M12
Ogólne specyfikacje
Zasięg wykrywania 50 ... 400 mm ustawialny
Maksymalny zasięg wykrywania 0 ... 400 mm
Cel referencyjny Kodak biały 100 mm x 100 mm
Źródło światła LED
Rodzaj światła modulowane widzialne światło czerwone, 640 nm
Średnica plamki świetlnej około 30 mm przy 400 mm
Opening angle około 4 °
Optyka boczny
Limit światła otoczenia 30000 Lux
Histereza < 15 %
Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym
MTTF d 920 a
Czas misji (T M ) 20 a
Pokrycie diagnostyczne (DC) 0 %
Wskaźniki / środki operacyjne
Wskaźnik działania Dioda zielona, świecąca statycznie Zasilanie włączone
Elementy sterujące regulacja czułości
Specyfikacje elektryczne
Napięcie robocze 10 ... 30 V DC
Prąd zasilania bez obciążenia < 20 mA
Wyjście
Rodzaj przełączania jasno / ciemno włączone
Wyjście sygnału 2 PNP, uzupełniające, zabezpieczone przed zwarciem, otwarte kolektory
Napięcie przełączania max. 30 V DC
Prąd przełączania max. 100 mA
Spadek napięcia ≤ 1,5 V DC
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Czas odpowiedzi ≤ 1 ms
Dostosowanie
Standard produktu EN 60947-5-2
Aprobaty i certyfikaty
Aprobata UL Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2
Zatwierdzenie CCC Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V.