ODSL 8/C66-45-S12 - 50108364
Czujnik optyczny typu dalmierz firmy LEUZE, światło: laserowe; wielkość plamki: 1 mm; zakres: 25 ... 45 mm; rozdzielczość: 0,03 mm; dokładność: 1,5 %; zasilanie 18 - 30 VDC; wyjście prądowe; konektor M12-5pin ; wymiary: 15 x 48 x 38 mm