BGL 120A-002-S49 - BGL0008
Czujnik optoelektroniczny widełkowy w obudowie metalowej, seria A , wymiary 10 x 140 x 93 mm, szerokość widełek 120 mm, rodzaj światła LED ze światłem czerwonym, charakterystyka wiązki Rozbieżny
BGL 120A-002-S49 - BGL0008
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Seria A
Wymiary 10 x 140 x 93 mm
Szerokość widełek 120 mm
Złącze NPN styk zwierny/styk rozwierny (NO/NC)
Zasada działania Czujnik widełkowy
Zasada działania optyczna Bariera jednokierunkowa
Charakterystyka wiązki Rozbieżny
Rodzaj światła LED ze światłem czerwonym
Wielkość plamki świetlnej Ø 2.5 mm Wyjście światła