BGL 180A-005-S49 - BGL000L
Czujnik optoelektroniczny widełkowy w obudowie metalowej, seria A , wymiary 10 x 200 x 153 mm, szerokość widełek 180 mm, rodzaj światła microSPOT-LED ze światłem czerwonym, charakterystyka wiązki Rozbieżny
BGL 180A-005-S49 - BGL000L
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Seria A
Wymiary 10 x 200 x 153 mm
Szerokość widełek 180 mm
Złącze PNP styk zwierny/styk rozwierny (NO/NC)
Zasada działania Czujnik widełkowy
Zasada działania optyczna Bariera jednokierunkowa
Charakterystyka wiązki Rozbieżny
Rodzaj światła microSPOT-LED ze światłem czerwonym
Wielkość plamki świetlnej Ø 2.5 mm Wyjście światła