BGL 50A-001-S49 - BGL001J
Czujnik optoelektroniczny widełkowy w obudowie metalowej, seria A , wymiary 10 x 70 x 88 mm, szerokość widełek 50 mm, rodzaj światła LED ze światłem czerwonym, charakterystyka wiązki Rozbieżny
BGL 50A-001-S49 - BGL001J
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (6 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Seria A
Wymiary 10 x 70 x 88 mm
Szerokość widełek 50 mm
Złącze PNP styk zwierny/styk rozwierny (NO/NC)
Zasada działania Czujnik widełkowy
Zasada działania optyczna Bariera jednokierunkowa
Charakterystyka wiązki Rozbieżny
Rodzaj światła LED ze światłem czerwonym
Wielkość plamki świetlnej Ø 1.5 mm Wyjście światła