BGL 50F-007-00,2-S4 - BGL004M
Czujnik optoelektroniczny widełkowy w obudowie metalowej, seria F , wymiary 12 x 85 x 86 mm, szerokość widełek 50 mm, rodzaj światła Podczerwień, charakterystyka wiązki Rozbieżny
BGL 50F-007-00,2-S4 - BGL004M
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Special characteristics Washdown
Seria F
Wymiary 12 x 85 x 86 mm
Szerokość widełek 50 mm
Złącze 2x PNP styk zwierny/styk rozwierny (NO/NC)
Zasada działania Czujnik widełkowy
Zasada działania optyczna Czujnik widełkowy
Charakterystyka wiązki Rozbieżny
Rodzaj światła Podczerwień
Wielkość plamki świetlnej Ø 2.0 mm Wyjście światła