WF50-95B416 - 6028468
Czujnik widełkowy SICK, aluminiowa obudowa, szerokość/głębokość wideł 50/95 mm, wyjście PNP/NPN, tryb jasno/ciemno, detekcja 0,2 mm, przycisk plus-minus, IP65, czas odpowiedzi ?100 µs, częstotliwość 10 kHz.
WF50-95B416 - 6028468
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Czujniki widełkowe, WF, WF50-95B416, Rodzaj ustawiania: Przycisk plus-minus, Nadajnik światła: Dioda LED, podczerwona, Szerokość/głębokość wideł: 50 mm, 95 mm, Wyjście przełączające: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza – szczegóły: Wtyk M8, 4-biegunowy, Częstotliwość przełączania: 10 kHz, Czas odpowiedzi: ? 100 µs
Cechy
Zasada działania Zasada wykrywania optycznego
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 10 mm x 80 mm x 110 mm
Szerokość widełek 50 mm
Głębokość widełek 95 mm
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 0,2 mm
Nadajnik światła Dioda LED, podczerwona, światło podczerwone
Konfiguracja Teach-in 2-punktowe uczenie (Teach-in)
Funkcja wyjścia Przełączanie jasno-ciemno ustawiane przełącznikiem
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 10 %
Częstotliwość przełączania 10 kHz
Czas odpowiedzi ≤ 100 µs
Stabilność czasu odpowiedzi ± 20 µs
Jitter 40 µs
Wyjście przełączające PNP/NPN
Wyjścia przełączającego (napięcie) PNP: HIGH = UV ≤ 2 V / LOW ok. 0 V
NPN: HIGH = ok. UV / LOW ≤ 2 V
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Typ przyłącza Wtyk M8, 4-biegunowy
Klasa ochrony III
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Stopień ochrony IP65
Masa Ok. 36 g ... 160 g
Materiał obudowy Aluminium
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 97 lat(a)
DCavg 0 %
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –30 °C ... +80 °C